با سرچ طراحی سایت در کرج ما را بیابید

به راحتی و با سرچ طراحی سایت در کرج ما را بیابید ...


در بازار داغ سئو و رقابت تنگاتنگ این روزهای مشاغل بر سر رتبه ی یک در گوگل و کسب امتیازات و سودهایی به دنبال رتبه ی یک بودن در گوگل دارد اهمیت سئو را دو چندان می کند. اوضاع به گونه ای پیش می رود که هر شخصی که برای کسب و کار کوچک و بزرگ خود وب سایت نیاز دارد پس از طراحی سایت به سراغ سئو و بهینه سازی وب سایت می رود.
اگر کلمه سئو برای شما آشنا نیس در ادامه ی مقاله ما را همراهی کنید تا بهتر با این مفهوم و عملکرد آن آشنا شوید.


سئو چیست؟
اگر یه سرچ ساده با عنوان "سئو چیست" در گوگل داشته باشید صفحات گوناگون و مختلفی را در اختیار شما را قرار می دهد که هر یک تعریف واحدی از سئو دارند.
سئو مخفف واژه Search Engine Optimization  است که سروکاری اصلی آن با موتورهای جستجوی گوگل و دیگر ربات های موتورهای جستجو است. اگر بخواهیم تعریفی ساده از سئو و بهینه سازی داشته باشیم این است که سئو حرفه ای منجر می گردد تا وب سایت شما با کلماتی خاص در رتبه ی اول گوگل قرار بگیرد. با مثالی می توان این موضوع را به راحتی شرح داد. این مثال را از فعالیت خودمان عنوان می کنم. مجموعه ی سان در زمینه ی طراحی سایت در کرج فعالیت می کند. عمده فعالیت های این مجموعه در زمینه ی طراحی سایت و در شهر کرج و البرز است. این به این معنی نیست که در پروژه های شهرهای دیگر مثل تهران را نمی پذیرد بلکه به این معنی است که بیشترین کار و سود دهی را در شهر کرج دارد. پس بهترین کلماتی که می توان برای آن انتخاب نمود تا با آن در سطح کرج بالا بیاید و در سرچ کاربران رتبه برتر را داشته باشد
طراحی سایت کرج است. با به کار گیری دانش و زمان وب سایت با این عنوان بالا می آید و در نتیجه کاربر با سرچ کلمه طراحی سایت در کرج در لیست سایت هایی که گوگل در اختیار می گذارد رتبه ی برتر و اول را داراست.


مزیت این کار چیست؟
طبیعتا زمانی که برای یافتن پاسخ سوالی در گوگل سرچ می کنید، با سرچ یک کلمه گوگل در برابر شما لیست سایت هایی را قرار می دهد. اولین اقدام شما باز کردن طراحی سایتی است که در صدر این لیست قرار دارد. اگر این سایت به اندازه کافی برای شما جالب و همچنین پاسخ مناسب سوال و نیاز شما را داشته باشد دیگر در همین سایت مشکلتان برطرف شده و به سراغ سایر سایت ها نمی روید. اما اگر آن سایت نتواند به خوبی مخاطبان و شما را به خود جلب کند شما مجبور می شوید به سراغ سایت های دیگر در لیست بروید. در این چرخه احتمال بازدید سایت های پنجم به پایین وجود ندارد. به عبارتی می توان این طور گفت که:
احتمال بازدید سایت در رتبه اول 100 %
احتمال بازدید از وب سایت های رتبه ی دوم و سوم 80%
احتمال بازدید از رتبه های چهار و پنج 50 %
بازدید از سایت های رتبه ی پایین تر از رتبه شش 20 %
ولی احتمال بازدید سایت های صفحه دوم 10 % می باشد.
در این بین احتمال اینکه از سایتی در اواخر صفحه دوم و در صفحه سوم تقریبا 0% می باشد.

 

مجموعه ی سان که در زمینه ی طراحی سایت در شهر کرج و همچنین سئو در کرج فعالیت می کند و علاوه بر طراحی سایت انجام امور سئو به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد و به راحتی با سرچ عنوان طراحی سایت سان وب و یا سرچ کلمه ی طراحی سایت کرج در گوگل ما را بیابید و برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به خوبی راهنمایی شوید.