بازاریابی مدرن با طراحی سایت در کرج

بازاریابی مدرن با طراحی سایت در کرج


بازاریابی در دنیای کسب و کار و پر از رقابت امروزی یک متد و روش فروش محصول و ارائه خدمات به مشتریان علاقه مند می باشد که معیارها و متدهای خاص به خود را دارد. بازاریابی در دسته فعالیت هایی قرار دارد که ممکن است در اثر نداشتن تجربیات کافی با شکست مواجه شود حتی ممکن است این شکست و احساس نا امیدی مقطعی باشد. اولین نکته ای که در بازاریابی نباید از دست داد روحیه و انرژی است.
بازاریابی اینترنتی یکی از جدید ترین روش های بازاریابی در ایران می باشد که چند سالی است که نسبت به قبل رونق گرفته است. از اصلی ترین بستر بازاریابی در فضای اینترنتی طراحی سایت می باشد. به طور مثال شما قصد دارید تا خدمات شرکت نظافتی خود را در سطح استان البرز و شهر کرج در بستر اینترنت معرفی نمایید. اولین اقدام برای این کار
طراحی سایت در کرج می باشد. با طراحی یک سایت در کرج می توانید بستری را ایجاد نمایید تا اطلاعات شما در آن به نمایش گذاشته شود.
اما قطعا کار شما با طراحی سایت به پایان نمی پذیرد. شناسایی فاکتورهای مورد اهمیت مشتریان و لحاظ کردن آن در سایت، انتخاب طرحی مناسب و درخور شان و نیاز مشتری برای وب سایت، دسترسی آسان به سایت و ... فاکتورهایی است که می بایست در زمان
طراحی سایت خود مبذول بدارید.

 

اما شاید با وجود عمل به توضیحات فوق در ابتدای کار برخی از بازاریابان اینترنتی فعالیتشان با شکست مقطعی مواجه گردد. امید است در ادامه ی این مقاله با راهکارهایی که ارائه می شود این مشکل قابل رفع باشد. البته نباید کسب  تاثیر تجربه در هر فعالیتی را دست کم گرفت. به اصطلاح آشنایی با چم و خم کار به شخص امکان را می دهد تا با تکیه بر تجربه ی خود بهترین تصمیم را در لحظات مهم بگیرد که به بهتر شدن روند کار کمک نماید.

 

چه عواملی در بازاریابی از طریق طراحی سایت منجر به موفقیت می شود؟


•    استفاده کردن از تیزر و فایل های ویدئویی
معمولا مدیا های تصویری و حرکتی که حامل پیامی هستند بیشترین تاثیر را برای جلب توجه مخاطب دارند. شما می توانید با ساخت تیزر های تبلیغاتی و قرار دادن آن در وب سایت خود عمکلرد و خدمات و محصولات خود را در قالب ویدئو به بازدیدکنندگان خود ارائه بدارید.

 

•    طراحی سایتی کارآمد
اگر هدف شما از طراحی سایت فروش بیشتر و بازاریابی است بهتر است بدانید که در دنیای تبلیغات تصاویر زیبا و جالب، محیط کاربر پسند، سایتی با ظاهر شکیل نصف راه را برای شما آسان میکند. پس بهتر است در زمان طراحی برای قالب سایت خود نیازهای مشتریان را در نظر بگیرید و برای طراحی آن را به افرادی بسپارید که توانایی پیاده سازی پلن های ذهنی شما را دارا باشند.

 

به خاطر داشته باشید که هسته ی اصلی بازاریابی اینترنتی طراحی وب سایت به ویژه طراحی سایتی که پاسخگوی نیاز مشتریانتان باشد، است.