منظور از طراحی سایت اختصاصی چیست؟

منظور از طراحی سایت اختصاصی چیست؟
ما در این پست قصد داریم تا در مورد اختصاصی بودن طراحی وب سایت اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.
قبل از هر چیز باید این را بدانید که طراحی خود با استفاده از CMS (سیستم مدیریت محتوا) که به صورت های مختلف وجود دارد صورت می گیرد.
برای آشنایی بیشتر با مفهوم CMS حتما این مقاله را مطالعه نمایید.

از نمونه های طراحی به وسیله CMS می توان به روش های wordpress, joomla, drupal اشاره نمود. که استفاده از این cms ها رایگان و بدون هزینه بوده و شما می توانید به وسیله آنها طراحی سایت انجام دهید اما به این نکته توجه داشته باشید که cms های اختصاصی مزایای بیشتری نسبت به این روش ها دارند.
استفاده از قالب های آماده برای طراحی وب سایت معمولا زمانی است جوابگو است که کارفرما انتظار خاصی از وب سایت ندارد.
در CMS اختصاصی که سامانه مدیریت سایت یا پنل مدیریت محتواست که کاملا به صورت اختصاصی و سفارشی انجام میشود و تمام امکانات با سفارش مشتری انجام می پذیرد. در واقع برای ایجاد این سامانه از طریق کد نویسی بهره برده می شود.
** استفاده از CMS های اختصاصی تاثیری در سئو ندارد.
طراحی سایت به صورت اختصاصی در گروه مهندسی سان وب بدین صورت است که ابتدا نیاز سنجی می شود و پس از بررسی نیاز های کارفرما شروع به ساخت دمو می شود تا پس از دریافت تائید از ظاهر وب سایت توسط کارفرما، شروع به طراحی وب سایت و کد نویسی های اختصاصی می شود.
استفاده از روش طراحی به صورت اختصاصی باعث می شود تا شما بتوانید تمام نیازهای خود از یک وب سایت را عملی کنید و نکته دیگر مهم در اختصاصی بودن وب سایت مسئله پیاده سازی خلاقیت است که می توانید در طراحی سایت خود از خلاقیت طراحان و گرافیست ها استفاده کنید.
همانطور که گفته شد کار طراحی یک سایت به صورت اختصاصی و حرفه ای کار یک نفر یا دو نفر نیست و برای پیاده سازی تمام جنبه های سایت به صورت حرفه ای نیاز به تیم قدرتمندی است که گروه مهندسی سان وب متشکل از بهترین برنامه نویسان با دانش حرفه ای خود در زمینه طراحی سایت ارزان ، سئو ، گرافیک تمام نیاز های شما در زمینه طراحی وب سایت را فراهم می آورند. همچنین تیم قدرتمند ما این در استان های مختلف خدمات : طراحی سایت در کرج ، طراحی سایت در تهران ، طراحی سایت در قزوین ، طراحی سایت در کرمانشاه و دیگر استان های کشور به بهترین نحوه ارائه می دهد.

باتوجه به مواردی که گفته شد مزایا و معایب طراحی  اختصاصی را بررسی خواهیم کرد.

مزایا:
به دلیل سفارشی بودن سایت انعطاف بالایی در پیاده سازی وجود دارد و مدیریت و ویرایش وب سایت توسط کارفرما به آسانی صورت می گیرد.
امکان پیاده سازی تمام ایده های کارفرما و استفاده از خلاقیت در طراحی سایت. که در قالب های آماده این امکان وجود ندارد.

معایب:
به دلیل پیچیدگی و سفارشی بودن نیاز به پشتیبانی 24 ساعته دارد که تیم سان وب در این زمینه 24 ساعته امکان پاسخ گویی و پشتیبانی از وب سایت شما را دارد.
به دلیل کدنویسی در طراحی وب سایت ها و استفاده از افراد متخصص در این زمینه هزینه نیز بیشتر است.

در واقع به زبان ساده تر معنی طراحی سایت اختصاصی این است که در زمان طراحی از نرم افزار ها و قالب های آماده استفاده نمی شود.