از ورد پرس بیشتر بدانیم

از ورد پرس بیشتر بدانیم ...


در پست منتشر شده هدف معرفی کامل و جامع وردپرس می باشد.


وردپرس چیست؟
همانطور که می دانید وردپرس در طراحی و ایجاد وبلاگ ها و مدیریت محتوا کاربرد دارد و در این حرفه این کلمه به گوش شما می خورد. سیستم وردپرس به صورت رایگاه و اپن سورس ( کد باز ) در اختیار طراحان قرار گرفته است تا بدین وسیله امکان طراحی سریع و ساده ی سایت های آموزشی، علمی, تجاری، شرکتی و ... وجود داشته باشد.
وردپرس به بیانی دقیق تر یک سیستم مدیریت محتوا سایت می باشد که قالب های متنوعی را برای انتخاب و طراحی سایت شما در اختیارتان می گذارد.

وردپرس در واقع نوعی CMS (Content Management System) است که به طور رایگان و در کمترین زمان سایتی را در اختیار شما می گذارد.


با ارائه ی این سرویس به سرعت فراگیر شد و علاقه مندانی زیادی را به خود جلب کرد و امروزه نیمی از سایت هایی در طول روز مشاهده می کنیم با این افزونه طراحی شده اند. هر چند این سیستم مدیریت محتوا فراگیر و شناخته شده است اما هنوز برخی اطلاعی از این سرویس نداشته اند که ما در ادامه ی این پست به بررسی دقیق تر این سیستم جهت آشنایی بیشتر مخاطبان قرار می دهیم.


طی گزارش ها و تحقیقات انجام شده وردپرس به عنوان بهترین سیستم وبلاگ نویسی انتخاب شده است که علاقه مندان زیادی دارد. اگر شما به دنبال آموزش این افزونه هستید به صفحه ی آموزش وردپرس در کرج ما سر بزنید و علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر نیاز خود را مرتفع سازید و بتوانید طراحی سایت در کرج را به صورت حرفه ای تر آموزش ببینید.

 

دو هدفی که همراه با وردپرس منتشر شده:
1.    راحتی کاربر
2.    رعایت استانداردهای جهانی

 

 

پوسته در وردپرس
زمانی که تحت آموزش وردپرس قرار میگیرید با کلماتی چون پوسته در وردپرس روبرو می شوید. پوسته در واقع تم وردپرس  WordPress Theme  است که به شما در آرایش عناصر سایت و قرار گیری متون، تصاویر و دیگر مواردی که در سایت خود می گنجانید، کمک می کند.  پوسته ی وردپرس در واقع ظاهر اصلی سایت و وبلاگ شما را شامل می شود.

 

 

چگونگی وردپرس در موتورهای جستجو
موتورهای جستجو با سایت های ساخته شده توسط سیستم وردپرس ارتباط خوبی دارند و هیچ تفاوتی بین سایت ها با کدنویسی اختصاصی و یا قالب های آماده وردپرس قائل نمی شوند لذا اگر سئو در گوگل برایتان اهمیت دارد بهترین توصیه به شما این است که کار طراحی و سئو سایت خود را به کسانی بسپارید و در این زمینه تبحر و تجربه ی کافی را دارا باشند.

 

 

آموزش وردپرس
طراحی سایت به وسیله ی وردپرس نیز در ابتدا نیاز به آموزش تخصصی دارد. آشنایی با نحوه کار با پوسته ی وردپرس، آموزش های کار با هاست، نحوه کار با دیتابیس ها و... در دوره های آموزش وردپرس مجموعه ی رایان انجام میگیرد. برای بهره مندی از نحوه ی آموزش و آشنایی بیشتر سرفصل های آموزشی و دیگر سوالات خود به صفحه ی آموزش وردپرس در کرج مراجعه نماید.