تاثیر گوگل پلاس بر روی طراحی سایت

یک فرضیه و یا پیشنهادی مبنی بر تاثیر استفاده از شبکه های اجتماعی بر روی طراحی سایت وجود دارد که می خواهیم در این بررسی کنیم که آیا درست است یا خیر؟
آیا گوگل پلاس بر روی سئو سایت تاثیری دارد؟ شاید شما زیاد این موضوع را شنیده باشید و این سوال را از سئوکاران بسیاری پرسیده باشید و جواب آنها نیز مثبت بوده باشد. اما زمانی که بحث از چگونگی اثر گذاری این شبکه ی اجتماعی سوال پرسیده می شود خیلی از افراد از آن خبر ندارد و در نهایت شما را متقاعد می کنند که تنها قرار دادن لینک شبکه ی اجتماعی در سایت و داشتن یک صفحه در گوگل پلاس به طور معجزه آسایی عمل می کند.
طراحی سایت در کرج
در واقع گوگل پلاس یک جادوگر نیست که از زمانی که شما یک صفحه در آن ایجاد کرده باشید، چوب جادویی اش را تکان داده و رتبه ی طراحی سایت شما را دگرگون کند.
البته هدف ما از این مقاله نهی اثر گوگل پلاس بر روی سئو نیست بلکه استفاده درست و کاربردی از آن است و اینکه چطور از گوگل پلاس برای بهره مندی از فوایدش بهره ببریم.
زمانی که بحث از تاثیر شبکه های اجتماعی بر روی سئو می شود اولین شبکه ای که در ذهن می آید گوگل پلاس است. و وقتی از متخصصین سئو دلیل این اهمیت پرسیده می شود جوابی برای آن ندارد.
سئو در کرج
بهره برداری از گوگل پلاس به طوری که موجب ارتقا سایت گردد یک تکنیک و حقه است که البته دور زدن گوگل نیست بلکه خود گوگل آن را پیش روی ما قرار داده است. طراحی سایت در کرج
پس گفتیم که این شبکه اجتماعی به تنهایی و خالی روی سایت اثر نمی گذارد بلکه محتویات و پست هایی که در آن به انتشار گذاشته می شود برای ما و گوگل اهمیت دارد. در نتیجه تنها بکار بردن لینک آن در سایت و ایجاد صفحه ای در آن به صرف اینکه این شبکه اجتماعی محصولی از خود گوگل است حماقت محض است! طراحی سایت در کرج
این شبکه ی تولید شده توسط گوگل جایگاهی است که بسیاری از کاربران گوگل در آن به اشتراک گذاری داده های خود می پردازند از این رو برای این کمپانی بسیار ارزشمند است و این ارزشمندی و کارآمدی از آنجایی سرچشمه می گیرد که با ساخت صفحه ای در آن به راحتی می تواند علایق و احساسات و سلایق فرد را بررسی کرده و بهتر به او سرویس رسانی کند و این یکی از رموز موفقیت گوگل و محبوب شدن آن برای مخاطبان است.

گوگل این ویژگی ارزشمند را در اختیار کاربران خود برای طراحی سایت و سئو قرار داده تا با استفاده درست و مناسب از آن برای موفقیت خود بهره ببرند. این شبکه ی اجتماعی و این ویژگی کارآمد یک ورودی بدون هزینه به هزار توی گوگل است؛ جایی که به ندرت و آسانی می توان بدان پا گذاشت.