چگونه طراحی سایت هایی با محتوای عالی داشته باشیم؟

چگونه طراحی سایت ای با محتوای عالی داشته باشیم؟
در بازدید طراحی وب سایت تصمیم گیری لحظه ای وجود دارد که یک بازدید کننده در یک URL خاص می ماند و یا آنرا ترک می کند.
طراحی سایت شامل مواردی از قبیل طرح، سبک فونت و رنگ، و همچنین عنوان و انتخاب گرافیک و عکس. با این حال، هنگامی که بازدید کننده وارد یک سایت موفق می شود، کیفیت متن نوشته شده یک سایت یک اثر ماندگار در هر دو این که آیا یک بازدید کننده را برای یک مدت زمان طولانی تر باقی می ماند، و همچنین اینکه آیا بازدید کننده زمانی در آینده به سایت بر می گردد.
به همین دلیل، به استثنای طراحی وب سایت اولیه، اثرات چیزی در مورد کیفیت یک وب سایت بیشتر از متن نوشته شده است. برای به انجام رساندن موثر طراحی سایت که متن بزرگ نوشته که نیاز به یک رویکرد ساخت یافته دارد باعث جلب اطمینان می شود.
این مقاله پاسخ این سوال با ترسیم یک فرایند نوشتن خاص است که توسط همه بهترین نویسندگان وب سایت استفاده می شود.

اصول اولیه
بسیاری از خوانندگان می دانند که متن با کیفیت بالا در یک طراحی سایت موفق نیازمند دستور زبان مناسب و خالی از اشتباهات املایی است. این نیز به خوبی شناخته شده است که طراحی وب سایت باید مختصر باشد، باید در یک فعال و نه از صدای منفعل باشد، و استفاده از زیر عناوین و بولدینگ به طور موثر برای کمک به خواننده باشد. این از واضحات است. سوال واقعی این است که چگونه در واقع محتوای خوبی گردد از یک صفحه خالی و مکان نما چشمک زدن در سایت خود ایجاد کنید.

طراحی وب سایت در 5 مرحله
زمانی که برای ارسال عالی متن وب سایت تلاش می کنید بهتر است به خاطر داشته باشید که از طریق این 5 مرحله و با احتیاط به طراحی سایت بپردازید.
این 5 مرحله عبارت اند از 1) ایجاد یک طرح کلی، 2) نوشتن یک طرح کلی، 3) نوشتن یک پیش نویس خشن، 4) تجدید نظر در پیش نویس و 5) اثبات خواندن هستند. مهم این است که به این مراحل اتفاق می افتد و موثر در طراحی سایت شما عمل کند.

مرحله 1 | ایجاد یک سایت کلی: کلید هر فرایند این است که یک طرح روشنی از گرافیک و متن داشته باشید. در مورد نوشتن، مرحله برنامه ریزی در طراحی سایت شامل هر فرد در تیم نویسندگی بحث و توافق بر نقاط کلیدی است.
برای استفاده از یک طراحی وب سایت به صورت موازی، این می تواند به عنوان یک جلسه طوفان مغزی که از آن یک بیانیه کار (SOW) ظهور خواهد کرد. سوالات معمول است که در این مرحله در طراحی سایت پاسخ شامل تصمیم گیری محتوا، تعیین که مخاطبان اصلی خواهد بود، و کنار هم قرار دادن یک جدول زمانی. 
این همچنین شامل تعیین مدت زمان هر بخش، از جمله مقالات، باید باشد. به عنوان مثال، یک صفحه اصلی ممکن است در پاراگراف های کوتاه نوشته، جملات تیزر واحد یا حتی نقاط گلوله طراحی شود. صفحات دوم و سوم با این حال احتمالا خواهد تا حدودی طولانی تر و دقیق تر باشد. تمام این امور در پیش برنامه ریزی شده است.
برخی از زمانها نیز باید کنار در این گام به سوی هماهنگی با طراحی وب سایت تنظیم شده است برای اطمینان از این است که هم ترازی بین طراحان گرافیک و نویسندگان وجود دارد. این امر به ویژه در صفحه اصلی مهم آن را به عنوان صفحه است که به بزرگترین تاثیر بر نرخ گزاف گویی است.

مرحله 2 | نوشتن یک طرح کلی: هنگامی که پروژه به درستی برنامه ریزی شده، یک طرح کلی می تواند تکمیل شود تا طراحی سایت موفقی داشته باشیم. رئوس مطالب یک لیست از نکات کلیدی است که در هر بخش و یا صفحه از سایت ساخته شده است. برای متون طولانی تر و یا مقالات منحصر به فرد، طرح کلی باید به عنوان یک مقدمه، بدنه اصلی، و یک نتیجه گیری ساختار باشد. این یک تکنیک نوشتن اساسی است، اما یکی است که اغلب در طراحی وب سایت فراموش شده است. جای تعجب است چگونه بسیاری از مقالات وب سایت این فرمول پیروی نمی کنند.

مرحله 3 | پیش نویس خشن اولین بار است که جملات کامل و کامل با هم قرار داده است. مهم ترین چیز در طراحی سایت توجه به پیش نویس خشن است که بهتر است طرح کلی است، سریع تر پیش نویس خشن نوشته خواهد شد و معمولا، بهتر است کیفیت آن خواهد بود. اگر افراد متعدد در حال نوشتن پیش نویس خشن هستند برای طراحی وب سایت، بهتر آن است که معمولا یک ایده خوب را به یک فرد با مسئولیت کشیدن تمام محتوا با هم واگذارکنید.

مرحله 4 | تجدید نظر در پیش نویس: هیچ کس به تنهایی نمی تواند یک متن کامل برای طراحی  وب سایت خود بنویسد. تمام متن باید به تجدید نظر برسد تا زمانی که مطابق با الزامات کیفیت صاحب وب سایت شود. نیاز به تجدید نظر وجود دارد تا مطمئن شوید که آن کامل است و شامل محتوای در نظر گرفته.
ویرایشهایی شامل بررسی محتوای مناسب، تایید املا و دستور زبان، بررسی سبک، و بازبینی مراجع قابل اجرا است. چند حقه راجب تجدید نظر برای مقالات طراحی سایت خود وجود دارد. به عنوان مثال، خواندن متن به عقب یک روش موثر برای پیدا کردن غلط املایی است. یکی دیگر از نکته است به خواندن متن با صدای بلند. با خواندن آن با صدای بلند، ترفند سوم این است که قرار دادن متن برای چند ساعت یا حتی یک شبه. اغلب در یک متن با چشم های تازه به دنبال خواهد داشت که خواننده می تواند اشتباهات اضافی را پیدا کند.
اگر حذف هر متن نیاز باشد، به خصوص بخش های بزرگ، که توصیه می شود که این اطلاعات را در یک فایل جداگانه ذخیره کنید. 

مرحله 5 | خواندن اثبات: در نهایت، متن نوشته شده است می رود به یک تجدید نظر نهایی یا مرحله اثبات خواندن. در اینجا هر جزئیات مانند دقت، قالب بندی و یک ظاهر طراحی شده  در طراحی وب سایت بررسی می شود. در واقع، اغلب می تواند مفید باشد اگر این افراد مختلف با چشم های تازه است. همچنین، همان سند می تواند توسط چند نفر به اثبات خواندن برسد.

 

موفق باشید.

 

از خدمات ما در سان وب: طراحی سایت ، طراحی سایت ارزان ، طراحی وب سایت ، طراحی سایت در کرج ، طراحی وب سایت در کرج ، سئو ، سئو در کرج