مواردی که در تعرفه های طراحی سایت دخیل هستند

با گسترش شرکت ها و افزایش فعالیت طراحی سایت در کرج کیفیت ها و هزینه ها قابل مقایسه با یکدیگر نیستند.
با روی کار آمدن زبان های برنامه نویسی متعدد و مختلف، تکنیک و متد های طراحی هر تیم یا یک شرکت متفاوت از یکدیگر خواهد بود.
زبانی که برای
طراحی سایت از آن بهره می برند در هزینه ها دخیل است و علاوه بر هزینه در کیفیت نتیجه کار و سرعت وب سایت تاثیر گذار خواهد بود.
دلایل پایین بودن برخی هزینه ها که موجب ایجاد سوال در ذهن مشتری می شود و به چالش می کشد که چرا این میزان از تفاوت قیمت وجود دارد استفاده از cms های آماده است که بهره برداری از آنها بسیار ساده بوده و همچنین کیفیت چندانی در مقابل cms هایی که به زبان تخصصی و به صورت سفارشی طراحی می شوند را ندارد.
از قدیم گفته اند: همان قدر که پول بدی همان قدر آش می خوری!
در مقابل هر خدمات و یا محصولی همین ضرب المثل وجود دارد و غیر قابل انکار است.
طراحی سایت در کرج نیز به همین صورت می باشد که کسی که انتظار وب سایتی با کیفیت و طراحی ظاهری زیبا و قدرتمند و همچنین منحصر به فرد دارد باید در مقابل هزینه کند.
اما اگر شما تنها به یک وب سایت نیاز دارید تا در فضای صفحات وب وجود داشته باشید و کاربران خاص و یا میزان بازدید کمی در سایتتان دارید می توانید با استفاده از cms های آماده همچون وردپرس به هدف خود با هزینه ای اندک دستیابید.

 

تعرفه های طراحی سایت های سفارشی و اختصاصی نیز با یکدیگر متفاوت است. عواملی که در هزینه ها موثر است را در ذیل بیان خواهیم کرد:


1.    شکل ظاهری وب سایت: همانطور که واضح و روشن است فضای صفحات وب برای جذب بیشتر مشتری و اطلاع رسانی و نوعی تبلیغات فعالیت است. زبان رسمی و مشترکی که برای جذب بیشتر مشتری تاثیر گذار است تصاویر و ظاهری است که در مقابل چشمان مخاطب قرار می گیرد تا بتواند او را جذب نماید.
پس ظاهر یک
طراحی سایت در جذب مشتری و به عنوان نماد بیرونی سازمان و یا شرکت شما بسیار مهم است که باید به دقت طراحی شود. 
یکی از مهم ترین موردی که در هزینه ها موثر است ظاهر سایت است که با دقت و ظرافت بالا طراحی شود.


2.    امنیت: امنیت بخش مهمی از یک طراحی سایت است که برای هر وب سایتی در فضای مجازی ضروری بوده و همچنین در هزینه ها اهمیت زیادی دارد. کاملا طبیعی و آشکار است که زمانی که بحث امنیت برای یک سایت پیش می آید هزینه متعاقبا بالاتر می رود.


3.    امکانات هر سایت: امکاناتی که در هر سایت قرار می گیرد می تواند جدید و منحصر به فرد باشد و همچنین متفاوت از وب سایت های دیگر پس نباید انتظار یک تعرفه یکسان برای دو سایت با مضمون و امکانات متفاوت داشت.


4.    پشتیبانی: داشتن پشتیبانی برای هر سایت در واقع همانند گارانتی یک محصول است.


5.    آپدیت: خدمات آپدیت سایت با خدمات پشتیبانی کاملا دو بحث متفاوت است که شامل هزینه می باشد.

 
6.    هزینه های هاست و دامنه: هاست در میزان هزینه ها بسیار مهم عمل می کند و نوع هاستی که مورد استفاده قرار می گیرد در افزایش و یا کاهش قیمت طراحی سایت دخیل اند.