چه طراحی سایت مورد پسند گوگل است؟

فعالیت طراحی سایت در بستر فضای مجازی قرار می گیرد و موفقیت آن در گرو توجه گوگل است. هدف از طراحی هر سایتی کسب موفقیت و گسترش کار است و برای کسب این موفقیت نیاز به جلب نظر مثبت گوگل نسبت به سایت هستیم.

دغدغه تمام صاحباتن مشاغل که اقدام به راه اندازی وب سایت برای کسب و کار خود را دارند در هر زمینه ای، قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و یا حتی رتبه های اولیه است.
بسیاری از مشتریانی که به ما مراجعه می کنند سفارش کار طراحی دارند و در کنار آن به دنبال دستیابی به جایگاه های اولیه گوگل در نتایج جستجوها هستند. دستیابی به رتبه های برتر گوگل پنجاه درصد وابسته به طراحی سایت و پنجاه درصد وابسته به سئو است.
در مبحث سئو گوگل را قانع می کنیم و سعی در جلب توجه گوگل به سایت داریم تا ما را در رتبه های مناسب قرار دهد و هر چه این جلب رضایت گوگل بیشتر و عمیق تر باشد جایگاه بیشتری را می توان به دست آورد.

 

در رابطه با مفهوم و مبحث سئو در مقالات قبلی به طور مفصل صحبت نموده ایم در صورت تمایل به کس اطلاعات بیشتر در این زمینه به دیگر مقالات مراجعه کنید. 
هدف از این مقاله بررسی سایتی است که مورد پسند گوگل است.

وب سایت هایی که با قوانین گوگل آشنایی دارند و آنها را رعایت کرده اند بیش از سایر وب سایت ها مورد توجه اند.


قوانین گوگل برای سایت ها:
•    تولید محتوای بکر و بدون کپی کاری: یکی از مهمترین قوانین گوگل که بسیار به آن حساس است تولید محتوا است. در رابطه با تولید محتوا باید دقت کنید که از مطالب کپی استفاده نکنید زیرا این کار خشم گوگل را بر می انگیزد و تنبیه بزرگی دامن سایت شما را می گیرد. در تولید مطالب خلاقیت داشته باشید و از مطالب جدید و جالب استفاده کنید این کار باعث می شود تا کاربر را هم بهتر به سایت خود جذب کنید.

 

•    بروز رسانی مکرر: کار شما تنها با طراحی سایت تمام نمی شود و یک سایت همانند یک گیاه نیاز به نگه داری و مراقبت دارد. ثبت مطالب و تصاویر جدید برای هر سایتی ضروری است. با این کار به گوگل می فهمانید که برای سایت خود ارزش قائل هستید و برای پیشرفت آن زمان صرف می کنید.

البته لازم نیست هر روزه مطالب جدید ثبت کنید بلکه در یک بازه زمانی معین این کار را انجام دهید.

 

•    طراحی سایت به صورت نسخه موبایل: مدتی است که با بیشتر شدن کاربران موبایلی گوگل به فکر طراحی نسخه سایت ها برای موبایل افتاده که مخاطبان بهتر از سایت ها بازدید کنند. طراحی به صورت ریسپانسیو از جمله پیشنهادات گوگل است که بهتر است آن را رعایت کنید.
ریسپانسو به معنی واکنش گرا می باشد.

 

•    رعایت لینک های داخلی: در هر سایتی بی شک لینک های داخلی وجود دارد که به نحوه قرار گیری و تعداد آنها باید توجه کرد تا بی نقص باشد.

 

 


برچسب ها: طراحی سایت در کرج ، طراحی سایت کرج