اعتماد سازی طراحی سایت برای گوگل

ایجاد اعتبار برای هر فعالیتی یکی از مهم ترین ارکان جهت پیشرفت است. همانطور که کار اهمیت و تاثیر آن بر روی کسب و کار بسیار زیاد است به همان مقدار امریست سخت و دشوار که به راحتی به وجود نمی آید.
در زمینه طراحی سایت نیز به همین شکل است. لازم است تا شما بتوانید اعتبار سایت خود را بیش از قبل کنید تا مورد توجه قرار گیرد. ایجاد و ساخت اعتبار برای سایت در نظر گوگل بسیار سخت و دشوار است که نیاز به تخصص در این زمینه و اطلاعاتی در زمینه اعتبار سازی وب سایت برای گوگل است.

 

تیم تخصصی طراحی سایت در کرج و سئو در کرج سان وب متشکل از برنامه نویسان حرفه ای و توانمند اقدام به سرویس دهی و ارائه خدمات و همچنین پشتیبانی نموده است.

در این مقاله قصد داریم تا از مواردی که می تواند در ایجاد اعتبار سازی نزد گوگل کمک کند را عنوان کنیم.

 

راضی نگه داشتن کاربران
در هر صنف و شغلی راضی نگه داشتن مشتریان بسیار اهمیت دارد و این جمله معروف نیز کاملا حقیقت دارد که همیشه حق با مشتری است. در رابطه با وب سایت ها و جلب اعتماد گوگل نیز همین است. شما باید بتوانید رضایت کاربران و بازدید کنندگان خود را جلب نمایید.
اما این رضایت کاربر را گوگل چگونه متوجه می شود؟ زمانی که کاربر از سایت شما رضایت داشته باشد در زمان های مختلف به سایت شما ورود مجدد می کند. این سر زدن های پی در پی به موتورهای جستجو می فهماند که وب سایت برای کاربران جالب توجه است و توانسته سرویس مد نظر کاربر را ارائه می نماید پس گوگل نیز راضی می شود.

 

بروز رسانی مکرر
در نگه داری طراحی سایت شما باید بروز رسانی را در برنامه کاری خود قرار دهید. این بروز رسانی به معنی توجه به سایت و محتویات آن است و گوگل متوجه می شود که شما برای سایت خود اهمیت قائلید و زمان صرف می کنید پس گوگل نیز برای سایت شما اهمیت قائل می شود.

 

عدم استفاده از مطالب کپی
زمانی که ما به دنبال مطلبی در گوگل هستیم اگر در نتیجه های جستجو مطالب صرفا کپی و یکسان لیست شوند قطعا جالب نیست. سرچ درباره ی موضوعی زمانی صورت می گیرد که بتوان اطلاعات متعددی را از آن به دست آورد نه صرفا مطالب عین هم و کپی.
دید گوگل نیز همین است. گوگل به مطالب تازه و جدید و معتبر توجه دارد و در صورتی که از مطالبی که در وب سایت های دیگر استفاده شده در سایت خود درج کنید شک نداشته باشید که به شدت از طرف گوگل تنبیه و مجازات خواهید شد.

 

جلوگیری از هک
امنیت برای گوگل بسیار اهمیت دارد و هک شدن یک سایت نشان دهنده امنیت ضعیف آن است. سعی کنید تا امنیت سایت های خود را افزایش دهید تا مورد حملات هک قرار نگیرید.

 

کاهش ارورهای سایت
پس از اینکه طراحی سایت کامل شد و آن را در وبمستر ثبت نمودید بهتر است از طریق وبمستر خطاهای سایت را مشاهده و اقدام به رفع آن نمایید.

 

منبع: تیم سان وب متخصص در زمینه طراحی سایت در کرج