انتخاب بهترین کلمات کلیدی در طراحی سایت مشاغل کرج

کرج به دلیل جمعیت بالا و مجاورت با پایتخت و به دلیل وجود شهرکهای صنعتی فراوان و شرکت های متنوع به عنوان یکی از استانهای پر کسب و کار و متراکم برای مشاغل مختلف مطرح می باشد. از آنجایی که امروزه داشتن یک سایت برای هر نوع شغل و شرکت  علاوه بر اینکه یک امتیاز است بلکه یک الزام به شمار می آید ، فضای مجازی و تبلیغات اینترنتی و به خصوص رتبه های اول گوگل در کرج بسیار چالش برانگیز شده است . در ابتدای کار، کسب و کارهای واقع در کرج که هدف آنها از تبلیغات حرفه ای و هدفمند  به صورت محلی  و تنها در کرج و حومه  است باید طراحی سایت در کرج را یک اولویت قرار دهد . بهترین اتفاق برای هر شغل بعد از طراحی سایت رسیدن به رتبه های اول با کلمات کلیدی مورد نظر خود است و این اتفاق به صورت محلی در لوکیشن کرج خود یک سوپرایز به شمار می آید. در پایین به بررسی نحوه انتخاب کلمات کلیدی برای سایت ها و مشاغل متمرکز در کرج و استان البرز پرداخته می‌شود.

نحوه انتخاب کلمات کلیدی برای کسب و کارهای کرج :
- خدمات یا محصولات خود را دسته بندی و لیست کنید و متناسب با این خدمات اصلی‌ترین و مهمترین کلمات یا عباراتی که شما با آن شناخته می شوید و با آنها تبلیغات خود را در سراسر کرج انجام می دهید را تعیین کنید. برای مثال شما شرکت طراحی سایت در کرج هستید و خدمت طراحی سایت خود را بر روی مشتریان کرجی و البرزی متمرکز کرده اید. حالا برای سایت خود قصد انتخاب و تعیین کلمات کلیدی دارید.  به دلیل اینکه زمینه ی کسب و کار شما طراحی سایت است و مشتریان شما نیز در کرج و حومه قرار گرفته اند پس باید عبارت طراحی سایت و کرج را به عنوان یکی از کلمات کلیدی به نحوی کنار هم قرار دهید که می دانید کاربران بیشتر آن را جستجو می کنند. خب طبیعتا انتخاب کلمه کلیدی طراحی سایت در کرج اولین عبارت مهم سایت شما خواهد شد و از این پس مشتریان برای سفارش پروژه با این عبارت شما را در گوگل جستجو می‌کنند. از آنجایی که کلمات کلیدی فقط محدود به یک عبارت و یا کلمه نمی شود پس باید عبارات دیگری نیز به عنوان کلمات کلیدی اصلی و فرعی لحاظ شود که برای مثال بالا با توجه به شهر کرج علاوه بر طراحی سایت در کرج عبارات دیگر مانند طراحی سایت کرج و یا طراحی وب سایت در کرج نیز می توانند گلچینی از بهترین و هدفمند ترین کلمات سایت شما شوند.

در ادامه خود را به جای مشتریان و صاحبان مشاغل قرار دهید و ببینید اگر شما جای آنها بودید چه عبارت هایی را بیشتر جستجو می کردید. برای مثال بالا ممکن است شما بگویید که عبارت طراحی سایت کرج به دلیل کوتاه تر بودن نسبت به عبارت طراحی سایت در کرج بیشتر جستجو می شود در نتیجه اولین کلمه ی کلیدی شما قرار گیرد و بر روی آن بیشتر تمرکز کنید. از طرفی دیگر استان البرز تنها شامل شهر کرج نمی شود و شامل مناطق دیگری مانند فردیس ، هشتگرد و... نیز است. پس این عبارات کلیدی را می توانید به عنوان کلمات فرعی سایت که جستجوی کمتری دارند قرار دهید.

در آخر پیشنهاد می شود تنهایی یک یا دو کلمه ی کلیدی را برای سایت خود تعیین کنید و در کنار آن از کلمات دیگر نیز استفاده کنید.