نحوه اعتبار سازی سایت در گوگل

زمینه ساز هر برندی اعتبار سازی و جلب اعتماد است. و این امر چندان ساده نخواهد بود و دشواری های خاص خود را دارد.
انجام این کار در طراحی سایت نیز طبیعتا مشکل ولی ممکن است. ایجاد اعتبار سایت در گوگل و موتورهای جستجو و جلب اعتماد ربات های گوگل کاری است بسیار دشوار اما امکان پذیر که توسط متخصصان این زمینه قابل انجام است.
گروه مهندسی سان وب در این مقاله به بررسی فاکتورهای موثر در اعتماد سازی بپردازد.

راضی نگه داشتن کاربر
گوگل به دنبال رضایت کاربران خود است. یکی از راه هایی که هم منجر به موفقیت در کسب و کار شما شده و هم می تواند اعتماد گوگل را جلب کند رضایتمندی مشتری و کاربر از وب سایت شما است. این مسئله از این حیث برای موفقیت فعالیت شما مفید است که باعث برند سازی برای شما و بالا رفتن میزان بازدید و رضایت می شود و از نظر گوگل نیز وب سایتی محبوب به شمار می روید.
وقتی کاربری از وب سایت شما رضایت داشته باشد و بتواند پاسخ نیازهای خود را در آن بیابد در نتیجه امکان مراجعه بعدی به طراحی سایت بیشتر است و همچنین وب سایت شما را به دیگران نیز پیشنهاد می دهد. وقتی گوگل این بازگشت و میزان رضایت کاربران را متوجه شود به سایت شما دیدگاه بهتری پیدا می کند.

بروز رسانی هدفمند
مادامی که شما برای وب سایت خود زمان بگذارید و آن را بروز رسانی کنید و از مطالب و محتویات مفید برای سایت خود استفاده کنید به گوگل می فهمانید که سایت را به حال خودش رها نکرده اید و به آن توجه دارید. در نتیجه گوگل به سایت شما ارزش قائل می شود.

عدم استفاده از مطالب کپی
کپی کردن متن و استفاده آن در سایت به شدت از طرف گوگل نهی شده و در صورت مشاهده وب سایت تخطی را به شدت تنبیه می کند.
جهت کسب اطلاعات و مطالعه بیشتر در این زمینه به مقاله " تنبیه شدن از جانب گوگل به دلیل محتوای تکراری " مراجعه کنید.

حفظ امنیت سایت
امنیت یک سایت فاکتور مهمی است. اگر وب سایت شما به راحتی قابل هک کردن باشد و هک شود باعث می شود تا نگاه گوگل به سایت شما وب سایتی عاری از امنیت باشد.
پس همواره سعی داشته باشید تا در طراحی سایت نکات امنیتی را رعایت کنید.

در نظر داشته باشید که همانطور که گفته شده جلب اعتماد گوگل کار آسانی نیست و نیاز به مهارت و مداومت و پیگیری دارد پس عجله نداشته باشید.


گروه مهندسی سان وب با تکیه بر دانش تخصصی و تجربه در زمینه طراحی سایت در کرج تمامی خدمات خود را به بهترین نحوه ارائه می دهد.