محتوای وب سایت و معتبر بودن آن

 

زمانی که شما طراحی سایت ای را انجام می دهید و در گوگل ثبت می کنید پس از گذشت مدتی تمامی مطالب و صفحات در google ایندکس می شود. ولی در شرایطی ممکن است به علت پایین بودن اعتبار محتویات و کپی بودن آنها در سایر سایت ها این اتفاق رخ ندهد.

گوگل طرفدار مطالب معتبر و بکر و خالص است درواقع باید گفت جدید و مفید بودن محتوایات و مطالبی که در سایت قرار می گیرد بسیار مهم و دارای اهمیت است که گوگل توجه ویژه ای به طراحی وب سایت شما می کند.

سعی کنید همواره مطالب جدید در سایت خود به ثبت رسانید تا در نظر گوگل وب سایتی مفید و با ارزش جلوه کنید.

مطالبی که در سایت خود قرار می دهید با گذشت مدت زمانی ایندکس  می شود و پس از ایندکس شدن تاثیر خود را در سئو خواهد گذاشت اما راه هایی وجود دارد تا سرعت این امر را افزایش داد.

شاید بشود گفت که مهمترین عامل در ایندکس سریع کپی نبودن مطالبی است که استفاده می کنید پس حتما این شرط مهم را رعایت کنید تا به اهداف طراحی سایت خود نزدیک شوید.

در بازه های زمانی معین اقدام به ثبت مطالب نمایید و فراموش نکنید که با بروز رسانی مکرر به گوگل می فهمانید که به وب سایت شما توجه کند و این مطلب در سئو سایت موثر است.

یکی از راه هایی که می توان به روش های دستی سرعت ایندکس کردن صفحات را افزایش داد استفاده از قابلیت google webmaster tools است. نحوه استفاده از این ویژگی را در مقالات پیشین توضیح داده ایم اما اجازه دهید با مثالی استفاده از این قابلیت را بهتر شرح دهیم:

به طور مثال شما وب سایتی با موضوع طراحی صفحات وب دارید. این سایت ایندکس شده در گوگل و به فالیت خود به صورت مرتب ادامه می دهد. حال شما صفحه ای با عنوان طراحی سایت در کرج به وب سایت خود اضافه نموده اید. برای اینکه صفحه طراحی وب سایت در کرج را سریع تر از حالت معمول ایندکس کنید آن را در گوگل وب مستر ثبت می کنید.

استفاده از این ویژگی رایگان بوده و به راحتی می توان به آن دسترسی داشت.

Google + یکی دیگر از امکاناتی که در اختیار شما قرار دارد که بهتر است مطالبتان را در این شبکه اجتماعی منتشر نمایید.

خطاهای 404 را در سایت خود به حداقل برسانید.

سعی کنید در طراحی سایت از قالب های تکراری کمتر استفاده کنید.