بروز رسانی سایت را جهت ارتقا سئو فراموش نکنید

پس از انجام طراحی وب سایت و رعایت اصول و قواعدی که پیش از این در مقالات پیشین جهت موفقیت در این امر را ذکر نمودیم، یکی از جمله کارهایی که پس از اتمام طراحی باید انجام شود بروز رسانی (update) وب سایت می باشد.
بی شک بروز رسانی یک سایت در نگه داری و مراقبت و مهم تر از آن در پیشرفت
سئو و افزایش رتبه سایت تاثیر بسیار شگرفی دارد و از قبیل کارهایی می باشد که نباید آنرا نادیده گرفت. این را هرگز فراموش نکنید که بروز رسانی یکی از مهمترین کارها پس از اتمام طراحی است و یکی از عوامل موثر در بهبود سئو سایت می باشد پس از آن غافل نشوید. بروز رسانی باعث می شود تا کاربران برای مطالعه و بازدید از مطالب جدیدی که در وب سایت قرار داده شده دوباره به سایت مراجعه نموده و از مطالب آن استفاده کند و حتی آن را به دیگران پیشنهاد بدهد.
این بروز رسانی که پس از اتمام
طراحی سایت انجام می شود نیز قواعد و قوانین خاص خودش را دارد و باید به صورت هدفمند و در بازه زمانی مشخص و معین انجام شود تا میزان تاثیرگذاری آن بیشتر باشد.
یکی از مواردی که کاربر را به سمت بازدید از وب سایت شما جذب می کند محتوای مناسب و صحت آنهاست که باعث می شود تا اطمینان مخاطب بر وب سایت شما نیز بیشتر شود.

اما مواردی که باید در آپدیت وب سایت خود در نظر بگیرید:
•    بروز رسانی
طراحی سایت باید هدفمند و مطابق با استانداردهای سئو باشد.
•    در بازه های زمانی معین و به صورت پریودیک انجام گیرد.
•    بروز رسانی شما باید مطابق با زمینه کاری و موضوع
طراحی وب سایت شما باشد.
•    از قرار دادن مطالب بی ارزش و بی محتوا جهت بروز رسانی خودداری کنید.
•    مطالب و مقالات با ارزش به بالا رفتن بازدید وب سایت شما نیز کمک می کند.
•    طراحی را فدای بروزرسانی نکنید! خود را  غرق در بروزرسانی و
سئو نکنید که از ظاهر سایت غافل شوید. مرتب عیب های ظاهری سایت خود را پیدا کرده و رفع کنید.
•    در بروز رسانی خود از تصاویر زیبا و مرتبط نیز استفاده کنید. میزان اثرگذاری یک عکس به اندازه یک متن می باشد.


اگر شما علاقه مند به طراحی سایت برای حرفه ی خود هستید به این نکته بسیار ارزشمند دقت داشته باشید که تمامی نکات و اصول و قواعد استاندارد را برای کسب موفقیت هر چه بیشتر رعایت نمایید.
جهت افزایش رتبه وب سایت خود نیز مقالات متعددی که در زمینه
سئو در وب سایت خود قرار داده ایم را مطالعه نمایید.

در تولید محتوا و مقالات با یک تیر دو نشان را نشانه گیری کنید. می توانید با تولید محتوایی بروز و همینطور کامل دقیق و بدون اغراق هم به افزایش بازدید های وب سایت خود کمک کنید و هم در ارتقای رتبه وب سایت خود کمک کنید. استفاده از مطالب دقیق نیز بر اعتبار وب سایت شما اضافه خواهد کرد.


دقت داشته باشید که طراحی وب سایت و سئو سایت همانند گلی نیاز به مراقبت و نگه داری دارند و غفلت از آن باعث شکست وب سایت شما می شود.


خدمات سان وب در استان البرز: سئو سایت ، طراحی سایت در کرج ، سئو در کرج