تاثیر لینک ها در طراحی سایت و سئو

تاثیر لینک ها در طراحی سایت و سئو
زمانی که شما به فکر ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار خود می افتید یکی از عواملی که بسیار در موفقیت وب سایت شما اثر گذار است سادگی و ظاهر زیبای سایت است.
لینک ها به دو صورت داخلی و خارجی می باشند.
Internal link: لینک های داخلی که از داخل خود وب سایت به صفحات دیگر لینک می خورد امکان دسترسی به دیگر صفحات را مهیا می سازد. لینک های داخلی بسیار مورد اهمیت هستند زیرا تمامی صفحات یک وب سایت را به هم متصل می نماید.
External link: لینک های خارجی شامل لینک هایی هستند که از وب سایت های دیگر به سایت ما ارشاره می کنند.
می توان ارزش لینک ها را در طراحی سایت به صورت dofollow و یا  nofollow قرار داد که دررابطه با این مبحث و اهیمت و میزان تاثیر هر یک در این پست ذکر خواهیم کرد.
استفاده از عکس های بجا و با کیفیت، فونت زیبا برای سایت و ... همگی در زیبایی سایت دخیل هستند. اما در این مقاله قصد داریم تا از تاثیر رنگ و استفاده بجا از لینک در ظاهر طراحی وب سایت و هم با رعایت اصول در موفقیت ارتقای سئو صحبت کنیم.
اما نکاتی که باید در قرار دادن لینک ها در صفحات دقت کنید را در این مقاله ذکر خواهیم کرد.
با رعایت این موارد در استفاده از لینک ها در طراحی خود می توانید به راحتی در ارتقای رتبه وب سایت نیز موثر عمل کنید.

این موارد شامل:
رعایت اصول ساختاری در لینک: اگر شما در در زمینه ی طراحی وب سایت اطلاعات و آشنایی کامل داشته باشید حتما از ساختار پیاده سازی لینک اطلاع دارید. برای قرار دادن لینک در سایت خود استفاده از تمامی دستورات الزامی است.

استفاده از عنوان: اگر دغدغه شما ارتقای رتبه طراحی سایت تان است یکی از موارد موثر لینک ها هستند.
یکی از مواردی که در ارتقای سئو نقش دارد عنوان های لینک ها می باشد. معمولا عبارتی که به صورت لینک قرار می گیرد را در عنوان ذکر می کنند.
استفاده از عنوان یک پوئن مثبت برای لینک در نظر گرفته می شود در در واقع یکی از همان ساختار اصولی می باشد که بسیار مورد اهمیت است.
برای مثال اگر شما عبارت طراحی سایت در کرج را به صورت لینک در صفحه خود قرار دهید باید عنوان را نیز همین عبارت در نظر بگیرید.

Dofollow و nofollow در لینک ها: در بسیاری از وب سایت ها لینک ها به صورت nofollow می باشند. این لینک ها خیلی ارزشمند و دارای اعتبار نیست اما به این معنی نیست که هیچ گونه اعتباری ندارد در واقع باید گفت از اعتبار کمی برخوردار است.
لینک های dofollow با ارزش بیشتر و موثر تر در پیشرفت سئو می باشد که البته لینک های nofollow نیز تاثیر خود را خواهد گذاشت و نمی توان به راحتی از آن صرف نظر کرد و می توان در طراحی وب سایت خود از 
آنها استفاده کرد و همچنین در افزایش رتبه سایت به کار برد.


از جمله خدماتی که سان وب به همشهریان خود در سطح البرز ارائه می دهد شامل: طراحی سایت ارزان ، طراحی وب سایت در کرج می باشد.