راهکارهای پیشرفت سئو در طراحی سایت

راهکارهای پیشرفت سئو در طراحی سایت

در دنیای گوگل تمامی سایت ها برای رسیدن به این مقصود که در جستجوهای کاربر جزو نتایج اولیه باشند، با یکدیگر به طور جدی رقابت می کنند و طبیعتا فردی در این میان برنده خواهد بود که تمامی قواعد و قوانین را به درستی انجام دهد.
با پیشرفت هر روزه اینترنت و ملحق شدن هر روزه هزاران نفر به این کارناوال، ایده گسترش کسب و کار به وسیله اینترنت و صفحات مجازی طرافداران زیادی را به سمت خود جلب نموده است و همینطور این کار میزان تاثیر خود را در گسترش کسب و کار به همگان نشان داده است.
یکی از این راه های گسترش کسب و کار، طراحی سایت و همین طور ارتقا سئو است.
ما در این پست قصد داریم تا روش های اصولی که موجب نیل به هدف پیشرفت رنک وب سایت می شود صحبت کنیم.
از جمله عواملی که باعث می شود تا سایت شما در اثر جستجوی کاربر با یک واژه مشخص در نتایج اولیه گوگل قرار بگیرد شامل: 
لینک های داخلی، تعداد صفحات وب سایت، طراحی وب سایت ریسپونسیو (نسخه موبایل)، بک لینک های مفید و مهم، تولید محتوا، انتخاب کلمات کلیدی به صورت صحیح و مناسب.

قطعا جهت رعایت و انجام موارد فوق نیاز به فردی متخصص در زمینه سئو است زیرا همانطور که در مقالات قبل اشاره کرده ایم این کار مکان رخداد اشتباه را به شما نمی دهد. و در صورت اشتباه گوگل وب سایت شما را تنبیه خواهد کرد.

لینک های داخلی: زمانی که شما در طراحی وب سایت خود از صفحات گوناگونی استفاده می کنید باید برای دسترسی به این صفحات راهی قرار دهید و این راه لینک های داخلی هستند. در واقع این تنها ترین راه برای  دسترسی به تمامی صفحات سایتتان است.


تعداد صفحات وب سایت: در میزان سئو ی طراحی سایت شما موثر است و از نظر گوگل دارای اهمیت. راه های افزایش رنک وب سایت بسیار زیاد است و با رعایت هر کدام از آنها توجه گوگل را به وب سایت خود جلب می کنید. پس با رعایت تعداد صفحات سایت خود گوگل را از خود راضی نگه دارید.


طراحی وب سایت به صورت رسپونسیو: که از نظر گوگل بسیار دارای اهمیت است و برای گوگل سایتی که با این ویژگی طراحی شده نسبت به طراحی های معمولی ارجعیت دارد. در واقع خود گوگل نیز طراحی به صورت رسپونسیو را در مجموعه قوانین خود پیشنهاد می کند. اگر در رابطه با طراحی به صورت رسپونسیو اطلاع ندارید به دیگر مقالات ما در این زمینه مراجعه نمایید.


بک لینک های مفید و مهم: یکی دیگر از راه های ارتقا سئو گرفتن بک لینک از وب سایت های مهم گوگل است. اگر شما بتوانید از سایت هایی با رنک بالا بک لینک بگیرید قدم مهمی در سئو وب سایت خود برداشته اید.


تولید محتوا: کپی نکردن مطالب از وب سایت های دیگر یکی از قوانین گوگل در طراحی سایت است و اگر شما این قانون را زیر پا بگذارید قطعا توسط گوگل مجازات خواهید شد. محتوای تولید شده نیز باید مرتبط با موضوع وب سایت شما باشد.


انتخاب کلمات کلیدی: مهمترین عامل در سئو و دسترسی درست به وب سایت شما. کلمات کلیدی در واقع همان کلماتی است که کاربر با آنها شما را سرچ می کند.

سان وب پیشنهاد می کند تا در زمان طراحی وب سایت خود کار سئو را نیز به صورت متمرکز شروع کرده تا بتوان مطلوب ترین بازدهی را داشت.

 

از خدمات سان وب: طراحی سایت ، طراحی وب سایت در کرج ، سئو در کرج