در طراحی سایت و ارتقای سئو ، هوش گوگل را دست کم نگیرید

در طراحی سایت و ارتقای سئو ، هوش گوگل را دست کم نگیرید
همانطور که می دانید طراحی وب سایت امری است مهندسی شده و علمی، پس عدم رعایت برخی قوانین در طراحی می تواند ارزش سایت شما را برای گوگل کم کند.
در کار طراحی سایت توجه به نکات ریز و کلیدی بسیار مهم است و سرنوشت وب سایت شما را می سازد. در این بین هوش گوگل در بررسی طراحی وب سایت و سئو سایت شما بسیار بالاست.
از جمله خصوصیات مورد توجه گوگل را در این مقاله شرح خواهیم داد.
در این مقوله گوگل برای ارتقا سطح کیفیت وب سایت شما و بالابردن رتبه سئو سایت پیشنهاداتی را عنوان کرده که با رعایت آنها به این هدف نیل خواهید کرد.
•    سایت خود را به صورت ریسپانسیو طراحی کنید:
از پیشنهادات گوگل در زمان طراحی وب سایت ، طراحی سایت به صورت ریسپانسیو است. طراحی به صورت ریسپانسیو یعنی وب سایت شما برای صفحات گوشی نیز در اندازه مناسب عرضه شود و کاربر در زمان بازدید سایت شما نیاز به اسکرول های چپ و راست و زوم نداشته باشد. 
•    وجود غلط املایی:
هوش گوگل را در این موضوع دست کم نگیرید زیرا گوگل غلط املایی های مقالات شما را شناسایی می کند و در صورت وجود امتیاز منفی برای وب سایت شما در نظر می گیرد. 
این موضوع را ساده نگیرید، از آنجایی که اگر شما در زمان سرچ غلط املایی داشته باشید آنرا تصحیح می کند و به شما نشان می دهد پس این موضوع برای گوگل مهم است.
•    استفاده نا به جا از کد های css و javascript در طراحی سایت:
گوگل می تواند به راحتی می تواند استفاده بیش از حد و بهینه نبودن این کد ها را در طراحی وب سایت تشخیص دهد و همین امر امتیاز منفی برای شما در نظر می گیرد.
•    گوگل باهوش تصاویر بهینه نشده را تحت نظر دارد:
استفاده از تصاویری کوچک و بزرگ که با استفاده از کدهای html  و css اندازه آنها تغیر می کند از نظر گوگل نقطه ضعف به شمار می رود. بهتر است از تصاویر optimize شده در طراحی خود استفاده کنید.
•    عنوان های صفحات خود را تغیر ندهید:
بیشترین اشتباه مرسوم در طراحی سایت تغیر عنوان صفحات است که از نظر گوگل یک پوئن منفی است زیرا در صورت تغیر مداوم عنوان ها گوگل تصور می کند وب سایت شما ثبات کافی را ندارد. و این موضوع باعث پایین آمدن سئو ی سایت شما می شود.
به طور مثال اگر عنوان وب سایت شما طراحی سایت در کرج است و شما تصمیم دارید از کلمه طراحی سایت ارزان به جای آن استفاده کنید ما به شما توصیه می کنیم که دیگر دست به عنوان نزنید آنرا تغیر ندهید. و از همان ابتدا با دقت عنوان خود را انتخاب نمایید.

از خدمات ارائه شده توسط سان وب: طراحی سایت کرج ، سئو در کرج ، طراحی سایت در تهران