چگونه طراحی سایت عالی داشته باشیم؟

چگونه طراحی سایت  عالی داشته باشیم؟
آدمیزاد به صورت ذاتی به دنبال بهترین هاست و می خواهد بهترین ها را ایجاد کند. امر طراحی سایت نیز از این مسئله مستثنا نیست و داشتن طراحی وب سایت ای عالی و ایده آل نشان دهنده توانایی فرد و میزان تبحر و مهارت شخص طراح است.

با توجه به این مسئله که کار طراحی سایت بسیار پیچیده و همچنین پر از ظرافت و به اصطلاح ریز کاری است، می توان با رعایت بهتر این نکات کوچک بهترین ها را خلق کرد.
باید توجه داشته باشید که رعایت تمامی این نکات در کنار هم به پیشرفت بهتر سایت شما منجر خواهد شد.

•    اولین و مهمترین معیار در موفقیت آمیز بودن وب سایت شما دسترسی آسان است. دسترسی آسان به معنی عدم سردرگمی کاربر در دسترسی به نقاط مختلف وب سایت شما. در واقع می توان گفت این نکته تاثیر بسیار زیادی در طراحی وب سایت شما خواهد داشت زیرا اگر دسترسی برای کاربر آسان و ساده نباشد وب سایت شما را ترک می کند.

•    ظاهر جذاب و رنگبندی در طراحی سایت . ظاهر وب سایت باید به گونه ای باشد که بتواند کاربر را جذب کند. استفاده از رنگ های مناسب با ترکیب متعارف نیز موثر در جذب مخاطب است. پیشنهاد ما این است که از رنگ های جیغ و رنگ های باعث آزار چشم مخاطب می شوند پرهیز کنید.

•    سرعت لود (بارگذاری) وب سایت. اگر شما وب سایتی با سرعت لود پایین داشته باشید در واقع می توان گفت باعث می شوید تا مخاطبان وب سایت شما را رها کرده و به سراغ وب سایت رقبای شما بروند. همچنین باید گفت سرعت بارگذاری در طراحی وب سایت متقابلا بر روی سئو نیز اثر می گذارد و یک نقطه قوت از نظر گوگل به حساب می آید.

•    رسپانسیو بودن وب سایت برای کاربران گوشی های هوشمند. امروز افراد زیادی وب گردی را با استفاده از تلفن های هوشمند خود انجام می دهند بنابراین ممکن است بخش قابل توجهی از کاربران شما با استفاده از گوشی به وب سایت شما مراجعه کنند پس سایتی رسپانسیو جلب رضایت این دسته از مخاطبین را فراهم می آورد.

•    طراحی سایت به صورت اصولی. سعی کنید تا از استاندارد ها برای طراحی وب سایت خود استفاده کنید تا از بروز اشتباهات جلوگیری کنید.

اینترنت در زندگی انسانها جای خود را پیدا کرده و می توان گفت جزء جدایی ناپذیر در زندگی ما هستند و بسیاری از اعمال و کارها با استفاده از اینترنت حل می شود. 
با رعایت موارد فوق سعی کنیم در این عرصه پیشتاز باشیم.

 

گروه سان وب خدمات: طراحی سایت رسپانسیو ، طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت در کرج ، سئو در کرج را به هموطنان عزیز ارائه می نماید.