رعایت چگالی سئو در طراحی سایت

رعایت چگالی سئو در طراحی سایت
زمانی که شما به فکر طراحی وب سایت برای شغل و حرفه خود می افتید و برای این کار هزینه صرف می کنید مدتها زمان می گذارید تا طراحی سایت ارزان و همچنین وب سایتی عالی با تمام فاکتورهای مد نظر خود همراه با خلاقیت و نوآوری داشته باشید ضروری است تا به این نکته توجه کنید که باید این کار مهم را به متخصص و برنامه نویس در زمینه طراحی و سئو بسپارید و همانطور که میدانید این امر کار یک نفر نیست و سان وب توسط تیم حرفه ای خود متشکل از برنامه نویسان، سئوکاران حرفه ای و گرافیست های موفق به طراحی وب سایت شما می پردازند تا بهترین ها را به شما ارائه دهند.
از مواردی که رعایت آنها باعث می شود تا  سایت شما موفق تر عمل کند و با شکست موجه نشود تا بتوانید بهترین و ایده آل ترین نتیجه را از آن حاصل کنید، انجام بهینه سازی سایت و سئو در زمان طراحی وب سایت می باشد که بسیار عملکرد مهمی جهت ارتقای وب سایت شماست و به پیشرفت بهتر و هرچه سریعتر سایتتان کمک می کند. از این رو این کار همواره توسط کارشناسان در این زمینه توصیه می شود.

در مباحث پیشین ما در مقاله "سئو در طراحی سایت مناسب جهت جذب مشتری" ( که پیشنهاد می کنیم جهت ارتقا سطح دانش خود حتما آن را مطالعه کنید) در رابطه با سئو و تاثیر آن بر روی سایت به طور مفصل بحث کرده ایم و نکات ضروری را در این مقاله ذکر کرده ایم که بسیار نیز حائز اهمیت است و نباید از آنها گذر کرد. اما نکته ای که در این مقاله قصد داریم عنوان کنیم رعایت چگالی سئو در تولید محتوا است.


اجازه دهید تا جهت تفهیم موضوع آن را با مثالی برای شما علاقه مندان به این مبحث توضیح دهیم: به عنوان مثال شما دارای زمینه کاری در البرز هستید و می خواید به همشهریان خود این خدمات را ارائه دهید پس شما سایتی برای شهر کرج طراحی کرده اید و می خواهید با استفاده از کلمه طراحی سایت در کرج و سئو در کرج رنک وب سایت خود را بالا ببرید و سئو سایت خود را به بهترین حالت ممکن ارتقا ببخشید. شما باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که عملکرد google به این صورت است که به صورت پریودیک و در بازه های زمانی مکرر تمامی فعالیت های شما جهت ارتقا وب سایت را تحت نظر دارد و وب سایت شما را مورد بازدید قرار می دهد حال شما باید به گونه ای عمل کنید که مورد توجه ویژه گوگل باشید. اگر که شما در زمان تولید محتوا برای طراحی وب سایت خود، از کلمات طراحی وب سایت در کرج و سئو در کرج  به صورت مکرر و زیاد از حد استفاده کنید گوگل به وب سایت شما به چشم یک اسپم و سایتی بی محتوا نگاه خواهد کرد و سایت شما را از بی ارزش تلقی می کند و یک امتیاز منفی برای شما در نظر می گیرد و ارزش سایت شما را پایین می آورد و یا حتی در موارد خطرناک تر مدتها سایت شما را بررسی نمی کند و در لیست معلق خود قرار می دهد اما اگر اشتباهات مکرری را در این زمینه انجام دهید در بلک لیست گوگل قرار خواهید گرفت. در این زمان شما باید منتظر باشید تا دوباره ارزش وب سایت خود را بازیابی کنید که این کار بسیار سختی است و همینطور زمان آن مشخص نیست.
حال جنبه دیگر رعایت چگالی را در همین مثال شرح می دهیم. حال تصور کنید برای همین سایت و در حین تولید محتوا اگر کلمات سئو در کرج و طراحی سایت در کرج را به میزان کم ذکر کنید باعث می شود تا سئو سایت شما به خوبی رشد نکند.
در واقع می توان گفت  رعایت چگالی سئو در طراحی سایت خود را باید مطابق الگوریتم های مد نظر گوگل انجام دهیم تا باعث بروز خطا و اشتباه نشود، نتیجه مطلوب حاصل شود و سایتی موفق و سئو ای رو به رشد داشته باشید.